spektakl miał prapremierę w grudniu 2010 roku. PAN SATIE zwiedził Europę, Azję i Amerykę..

scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne – Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
współpraca artystyczna- Bogdan Żyłkowski
scenografia i kostiumy- Elżbieta Cios
muzyka- Erik Satie
występują- Beata Bąblińska, Monika Kabacińska światła – Adam Głębocki kamery –Maciej Springer, Piotr Bigus realizacja dźwięku – Michał Garstecki -Free Fly Music montaż – Jerzy Przybek realizacja -WojciechOlejniczak, Fundacja Tres, Jerzy Przybek
„…zachwycone spojrzenia i pootwierane ze zdumienia buźki nie pozostawiają wątpliwości: magiczny świat muzyki i papieru bez reszty pochłania widzów.” Agata Drwięga
…Teatr Atofri to jeden z prekursorów poznańskiej sceny najnajowej – dedykowanej widzom 0+. Babski duet: Beata Bąblińska i Monika Kabacińska, które go tworzą, przecierały szlaki, reżyserowały spektakle na przekór histerycznym, bardzo dorosłym głosom, że teatr dla tak malutkich odbiorców „to nie teatr”. Dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy, wierze w teatr i maleńkiego widza, dziś nikt już nie kwestionuje dokonań najnajmłodszej sceny. Ba, z miesiąca na miesiąc przybywa najnajowych spektakli, osobnych scen w całkiem poważnych teatrach i festiwali, a Teatr Atofri jeździ ze swoimi produkcjami po całym świecie… Sylwia Klimek
